Rok 2015 – dočasný ústup ze „slávy“…

Po úspěšném období přišel čas mírného útlumu, který se projevil neúčastí v 6.MCR tříčlenných družstev a především pak již druhým neúspěšným pokusem o postup ze základní skupiny Champ.League. V této soutěži splnil očekávání pouze kapitán J.Bareš, který uhrál  5,5 bodu. Za zmínku tedy stojí pouze pár dobrých výsledků v soutěžích jednotlivců. J.Pecka vyhrál holandský zvací turnaj GEET memorial C, a byl druhý v americkém zvacím turnaji „BERLINER“  Invitational B. V obou turnajích splnil nejen normu pro udělení titulu IM (mezinárodní mistr), ale vyhrál i 300 Eur a 100 USD.  Ve 26.MCR jednotlivců pak obsadil 4.místo. Další hráč Royalu  L.Mezera byl v tomto turnaji devátý.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin2. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Rok 2015 – dočasný ústup ze „slávy“…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>